Blog Sayfası

Home Forums Gym Master Theme Support Blog Sayfası

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author
    Ramazan DÖNMEZRamazan DÖNMEZ
    Participant
    • Topics: 7
    • Replies: 6
    • Total: 13

Merhaba;
    Sitemi artık yayınlayacağım yalnız blog sayfam da gönderi paylaştığım da yazıma öne çıkan görsel ekleyip yayınladığım da sayfa da ilk başta öne çıkan görsel olarak seçtiğim fotoğraf gözükmesi gerekirken hem görsel hem de yazı görünüyor ben bu şekilde değil sadece fotoğraf gözükmesi, fotoğrafa tıklandığında paylaşmış olduğum yazıyı açmasını istiyorum. Ayrıca yazıyı yazan kişinin (yazar) paylaştığım yazıda görünmesini istemiyorum çünkü sitemi tek bir kişi kullanacak bundan dolayı yazar kısmının görünmesini istemiyorum. Ve gördüğünüz üzere Yayın Başlığı Arka Plan Resminin görünürlüğünü kaldırmama rağmen blog sayfam da gözüküyor bunun da gözükmemesi için sizlerden yardım bekliyorum.

Not: Bana geri dönüş yaptığınız da site url ve şifremi isteyen bir mail attığınız da maile cevap verdiğim zaman sizin tarafınıza ulaşmıyor ve yardım alamıyorum.

Teşekkürler
    Saygılarımla

Sonnal S SinhaSonnal S Sinha
    Moderator
    • Topics: 0
    • Replies: 30633
    • Total: 30633

Hi,

Kindly show us your website URL and screenshots of your issues.

Regards,
    Dave

Participant

Merhaba;
    site url serdalkartal.com
    siteye girdiğiniz de göreceksiniz blog sayfasına girin orda paylaşmış olduğum bir yazı mevcut ham öne çıkan görseli hem de içerik yazısı görülüyor bu şekilde değil de sadece öne çıkan görselin görünmesini istiyorum ayrıca paylaşmış olduğum yazıya girildiğin de menülerin altında bir görsel mevcut onu admin panelinde kaldırmama rağmen hala görülmekte onun görülmesini istemiyorum ve yazıyı paylaşan kişinin yani yazarın adı görünüyor yazarın görünmesini istemiyorum.
    Teşekkürler

Moderator

Hi,

Kindly go to Appearance >> Customize >> Basic >> Scroll down to find Custom CSS and paste there:

.single-post .page_head, .single-post .post_head { min-height:inherit;}
    .fa-user, .vcard.author.post-author {
        display: none;
    }

Regards,
    Dave

Participant

Merhaba;
    Sorunlarımdan biri çözüldü yalnız hala sitem de blog sayfam da bir yazı paylaştığım da hem görsel hem de yazı görünüyor.
    Görselin görünmesi, görsele tıklandığı zaman içeriğin görünmesi ve gidilmesini istiyorum.
    Bu konuda yardım ederseniz sevinirim
    site url : serdalkartal.com

Moderator

Hi,

Can you send us the screenshot of your issues? Upload your screenshot on https://imgbb.com/ and paste the share url here.

Regards,
    Dave

Participant

Merhaba;
    https://ibb.co/j5cmxkf
    Aşağıdaki linkte yer alan görselde görüldüğü gibi blog sayfam da paylaşım yaptığım da hem görsel hem yazı göünüyor sadece görselin görünmesi görsele tıklandığı zaman içeriğe ulaşılmasını istiyorum.
    Ayrıca yazıyı paylaşan kişi gibi bir detayın görünmesini istemiyorum . Site url: serdalkartal.com
    Teşekkürler

Moderator

Hi,

Kindly use this CSS:

.single_metainfo {
        display: none;
    }

Regards,
    Dave

Participant

o sorunum çözüldü yalnız hala blog sayfasın da yazı paylaştığım da hem yazı hem görsel görünüyor o sorunu nasıl çözeceğiz acaba ?
    https://ibb.co/f9M3KvB
    görsel de gördüğünüz gibi paylaşılan yazı da hem görsel hem de içerik yazısı görünüyor.
    İstediğim ilk etapta görselin görünmesi görsele tıklandığın da içeriğin görünmesi

Moderator

Hi,

So do you want to show only the visual? All content shows should be when you click on visuals?

Regards,
    Dave

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.